Zostań naszym partnerem – załóż Stację Obsługi Narzędzi

GTX Service  Stacja Obsługi Narzędzi.

Ideą przewodnią GTX Service jest budowanie współpracy z partnerami handlowymi w całej Polsce.
Oferujemy Ci możliwość rozwoju, bez konieczności inwestowania pieniędzy w zapas towaru, w specjalistyczną wiedzę, czy w technologię i to bez żadnego ryzyka.
Sklep, który zdecyduje się zostać partnerem GTX Service, automatycznie dołącza do sieci Stacji Obsługi Narzędzi. Od tego momentu oferta punktu sprzedaży powiększa się o atrakcyjną kompleksową ofertę obsługi posprzedażnej elektronarzędzi wszystkich wiodących marek.

CZĘŚCI ZAMIENNE

Jedną z oferowanych usług jest sprzedaż części zamiennych. Dzięki współpracy z GTX Service poszerzysz swój asortyment o ponad milion części zamiennych do większości marek elektronarzędzi dostępnych w Polsce bez budowania ich zapasu u siebie. Ofertą sklepu są  wszystkie części znajdujące się w zautomatyzowanym magazynie GTX Service.

NAPRAWA

Kolejną usługą wprowadzoną do oferty jest naprawa narzędzi. W tym wypadku również nie jest konieczne dodatkowe zaplecze w punkcie sprzedaży ani dodatkowy, dedykowany personel, ponieważ za prace naprawcze odpowiada wykwalifikowany zespół fachowców w Serwisie Centralnym GTX Service. Konsument, po otrzymaniu bezpłatnej wyceny SMS-em sam podejmie decyzję czy chce skorzystać z usługi odpowiadając na SMS-a TAK lub NIE. Dzięki naszej ofercie klienci Stacji Obsługi Narzędzi będą mogli naprawić pogwarancyjnie narzędzia wszystkich wiodących marek elektronarzędzi dostępnych w Polsce. Poszerzamy także listę marek, dla których będzie dostępny serwis gwarancyjny.

USŁUGI

Dołącz także do swojej oferty usługiregeneracyjne, takie jak: regeneracja akumulatorów metodą hybrid i classic oraz regeneracja wiertnic, kalibracja kluczy dynamometrycznych, usługi elektryczne, badanie bezpieczeństwa elektrycznego, ostrzenie, i inne usługi około narzędziowe.

Będziesz mógł także sprzedawać pakiety serwisowe GTX Service  jak np. „Dodatkowy rok gwarancji”  do narzędzi dowolnej marki.

WYPOŻYCZALNIA

Dopełnieniem kompleksowej oferty w punkcie sprzedaży jest wypożyczalnia narzędzi.
Wybrani Partnerzy świadczący tą usługę będą mieli do zaoferowania zarówno podstawowe jak i specjalistyczne elektronarzędzia z asortymentu GTX Service, w podziale na podstawową flotę lokalną znajdującą się bezpośrednio w danym punkcie sprzedaży oraz szeroką flotę centralną umiejscowioną w Magazynie Centralnym GTX Service.

Nie poniesiesz żadnych inwestycji finansowych, żadnego ryzyka w związku z tymi urządzeniami oraz nie musisz mieć miejsca do ich magazynowania. O to wszystko zadba GTX Service.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę, dostarczymy Ci specjalne materiały reklamowe, takie jak: oznakowanie zewnętrzne, woblery, plakaty i ekspozytory z ulotkami informacyjnymi. Dzięki temu każda Stacja Obsługi Narzędzi będzie dobrze widoczna dla konsumenta. Otrzymasz także wsparcie Biura Obsługi Klienta GTX Service, które pracuje w godzinach otwarcia Twoje sklepu.

Współpraca z GTX Service to czysty zysk dla partnerów handlowych i to od pierwszego zamówienia. Sklep, który zostanie Stacją Obsługi Narzędzi, poszerzy swoją ofertę usług, przyciągnie nowych klientów, a stałym dostarczy coś czego jeszcze nie mieli. Wszystko to będzie możliwe bez angażowania kapitału i ponoszenia ryzyka.

Akcja budowy ogólnopolskiej sieci Stacji Obsługi Narzędzi już ruszyła! W chwili obecnej widać efekty biznesowe - działa kilkanaście Stacji Obsługi Narzędzi i ich liczba stale rośnie.
Chcesz przenieść swój biznes na nowy poziom? Dołącz do nas.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!

Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami:
tel.: 667 700 172
e-mail: bok@gtxservice.pl